maciejdzienis@colorpack.pl

mariuszpurwin@colorpack.pl

marekjary@colorpack.com.pl

lukaszmiszkowski@colorpack.com.pl

Colorpack - Producent folii
Szanowni Państwo, COLORPACK Spółka z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa z siedzibą w Białymstoku na Podlasiu to prężnie rozwijająca się firma oparta w 100 % na kapitale polskim. Głównym profilem naszej działalności jest produkcja folii oraz opakowań foliowych spersonalizowanych według potrzeb i zamówień naszych klientów.

Na co dzień dostarczamy naszym partnerom biznesowym rozwiązania i produkty, które zaspokajają ich potrzeby w zakresie pakowania, transportu oraz prezentacji ich produktów. Jesteśmy świadomi, jak ważnym aspektem dla sukcesów naszych klientów jest jakość dostarczanych przez nas wyrobów. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci terminowo otrzymywali towar zgodny z zamówieniem i wymogami jakościowymi. Firma aktywnie przyczynia się do sukcesów swoich klientów uczestnicząc w doborze odpowiednich surowców i technologii produkcji oraz opracowywaniu projektów graficznych.

COLORPACK opiera swoją produkcję na sprawdzonych surowcach, które spełniają wewnętrzne normy oraz wymagane przepisami prawa standardy. Wszystkie surowce używane do produkcji pochodzą z legalnych źródeł. Naszymi klientami są firmy z różnych branż, zlokalizowane na terenie Polski i innych krajów UE.

Jesteśmy przekonani, że możemy spełnić również Państwa oczekiwania, które stawiacie przed partnerami biznesowymi jakimi są wasi dostawcy.

Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie jakim nas obdarzacie.
Zapraszamy do współpracy.